products

Dziurkowany wspornik z blachy stalowej o grubości 3 mm Elementy do regału paletowego o głębokości 50 mm

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Ningbo Zhejiang
Nazwa handlowa: Brynick
Orzecznictwo: Meets or exceeds OSHA and ANSI specifications
Numer modelu: BN8050303
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 20 sztuk zapakowanych w kartonowe pudełko z etykietą na zewnątrz
Czas dostawy: 5-30 dni zależy od ilości zamówienia
Zasady płatności: L / C, D / A, Western Union, T / T, MoneyGram, D / P
Możliwość Supply: 5000 sztuk miesięcznie
Szczegóły informacji
Trzymać się z dala: 150 mm materiał: 11 Płytka stalowa z podziałką
Zakończ: Malowana proszkowo Kolor: Szary
montaż: Zmontowane Waga: 2,5lbs

opis produktu

Dziurkowana o grubości 3 mm Stalowy wspornik wspornika Rozmiar 150mm Głębokość

Opis

Podpórka do regału paletowego zapobiegająca zwijaniu służy do ochrony personelu w zautomatyzowanych magazynach i do zabezpieczania chodników dźwigu w obszarach wysokiego składowania w celu uzyskania nieautoryzowanego dostępu. System wykonany jest z całkowicie spawanej siatki 11 lub 3 mm drutu spawanego w siatce 2 cala x 2 cale lub siatce 50 mm x 50 mm, a cała siatka spawa się na ramie z rur stalowych 19 cm x 19 cm x 1 mm, które pochłaniają uderzenia. Panele nośne regału paletowego można łatwo zamontować za pomocą tego wyjątkowo sztywnego wspornika o grubości 3 mm, który jest dopasowany do większości regałów paletowych o rozmiarach od 50 mm, 100 mm, 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm. Stojak na palety firmy Brynick zapobiega zapadaniu się palet System podparcia jest najsilniejszy na rynku i stanowi trwałą barierę chroniącą przed wypadkami spowodowanymi wypadnięciem towarów z półek na palety lub ich niewłaściwym zerwaniem. Spełnia lub przekracza specyfikacje OSHA i ANSI, które mają bardzo rygorystyczne wymagania, potwierdzają bezpieczeństwo produktów i usług w celu ochrony ludzi przed zagrożeniami. Panele są dostępne w ośmiu rozmiarach o różnych poziomach ochrony. Łatwe w montażu, wstępnie wywiercone panele siatkowe są po prostu skręcane ze sobą za pomocą M8 x 60mm i mocowane do stojaków za pomocą szeregu uniwersalnych wsporników dystansowych. Aby uzyskać optymalne dopasowanie paneli zarówno w pionie, jak i w poziomie, można je przyciąć na wymiar i ukończyć profilem U, aby zamknąć odsłonięte druty. Jeśli wymagane jest zamontowanie systemu antykolizyjnego RG ponad regałami, można przymocować panele o rozmiarze o różnych rozmiarach, aby uzyskać dodatkową wysokość.

Panele siatkowe

Panel siatkowy jest podstawą systemu zapobiegającego zapadaniu się palet. Panele mają bardzo trwałą konstrukcję ze spawaną ramą i siatką. Dostępnych jest osiem różnych rozmiarów oczek w celu dopasowania do różnych rodzajów towarów w magazynie. System antykolizyjny Brynick można łączyć z wieloma rozmiarami regałów paletowych. Wybierz między panelami o szerokości od 700 do 1500 mm, o wysokości 1100 lub 2200 mm. Standardowy szary kolor jest neutralny i ułatwia przeglądanie siatki, a także panele z siatki mogą być dostarczane w wybranym kolorze lub ocynkowane.

cechy

Pełna spawana siatka druciana 2 cale x 2 cale

Rama z rurki o przekroju kwadratowym o grubości 19 i pełnym zespawanym z siatką

Bardzo mocny wspornik wyróżniający w rozmiarze 11, pasujący do większości regałów paletowych

19-elementowy profil U cięty, aby pasował do szorstkiego końca siatki, aby uniknąć ostrych

Nylonowy rygiel i nakrętka M8 x 60 łączą panel, aby uzyskać większy rozmiar, spełniający Twoje wymagania

Podanie

1, Aby utworzyć fizyczną barierę dołączoną do tyłu lub boku regału paletowego, aby zapobiec upuszczeniu produktów.

Popraw swoje regały magazynowe

2, Możesz łatwo dostosować system zapobiegający zapadaniu się palet do systemu magazynowego. Panel siatki jest montowany za pomocą wsporników pasujących do większości regałów paletowych. Akcesoria, w tym elementy mocujące i łączniki, uzupełniają system. Asortyment akcesoriów obejmuje także wycinane sekcje służące do regulacji paneli w miejscach, w których standardowe wymiary nie są całkowicie idealne, z profilem U 19 o wymiarach 7/8 cala x 7/8 cala do pokrycia na wyciętym odcinku, aby uniknąć ostrego punktu, który powoduje, że montaż strony działa znacznie łatwiej.

Specyfikacja

składniki Wspornik
Do użycia z Panel siatkowy, profil U i sprzęt
Materiał 11 Gauge, 3 mm
Dystans 1 50 mm
montaż Zmontowane
Marka Brynick
Standardy Spełnia lub przewyższa OSHA i ANSI
koniec Malowana proszkowo
Kolor Szary
Zawierać Hak
Budowa Wygięty i uderzony
Połączyć Przez dziurki dziurkowane
Waga 2,5 Lbs

Szczegóły kontaktu
admin

WhatsApp : 8613906610707