products

Super Wide Składane pojemniki na pojemniki na druty 60 "X44" X40 "Pojemność 3000 funtów

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Ningbo Chiny
Nazwa handlowa: Brynick
Orzecznictwo: Meets or exceeds ANSI specifications
Numer modelu: BN6150108
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 12 sztuk na jedno opakowanie palety z taśmą o dużej wytrzymałości
Czas dostawy: 5-25 dni zależy od ilości zamówienia
Zasady płatności: D / A, Western Union, T / T, D / P, MoneyGram, L / C
Możliwość Supply: 5000 sztuk na 30 dni
Szczegóły informacji
Siatka: 2 "x 2" Pojemność: 3000 Lbs
montaż: Zmontowane materiał: Stalowa siatka druciana
Zakończ: Ocynkowana Kolor: Srebro

opis produktu

Pojemnik na druty Super Wide Extra Heavy Duty 60 "długi x 44" szeroki x 40 "wysoki o pojemności 3000 funtów

Opis

Te składane pojemniki z drutu są w stanie ułożyć 10 wysoko, gdy kosz zostanie złożony lub 4 wysoko w stanie pełnego załadowania, co pozwoli zaoszczędzić cenną przestrzeń w magazynie. Mamy 8 standardowych rozmiarów, ale mamy możliwości produkcji niestandardowych koszy, aby spełnić wymagania naszych klientów. Opcjonalne akcesoria obejmują tabliczki na tabliczki, zestawy kółek, pionową i poziomą przegrodę do łatwego przechowywania, pokrywę na zawiasach i kłódkę dla bezpieczeństwa, wytrzymałe nóżki, prowadnice do palet. Dodaj pokrywę z zawiasami i kłódkę dla bezpieczeństwa. Zmobilizuj swój kontener, dodając Zestaw Caster.

Podanie

Nasze zrobotyzowane spawane przemysłowe pojemniki z drutu zapewniają wytrzymałość i trwałość potrzebne w każdym magazynie magazynowym

Stos pojemników z drutu, składaj i przechowuj przedmioty, aby zwiększyć przestrzeń i bezpieczeństwo miejsca pracy

Oferuj ekonomiczny i skuteczny sposób na maksymalne wykorzystanie przestrzeni dyskowej i magazynowej, a jednocześnie usprawniając wszystko - od organizacji i przepływu pracy po bezpieczeństwo i czystość obiektu

cechy

Poprawiony dostęp do zapasów: Półzłączne bramy umieszczone z boku kontenera pozwalają na bezpośredni dostęp do ekwipunku - bez dodatkowego podnoszenia i reorganizacji. Gates blokuje się w celu wyeliminowania zagrożeń bezpieczeństwa i uszkodzeń spowodowanych przez niezamierzone otwarcie pojemników.

Składane w dół dla łatwego i ekonomicznego przechowywania i transportu

4-kierunkowy dostęp do wózków widłowych

Nasze pojemniki z siatki drucianej są super mocne, składane i nadają się do układania w stosy;

Wszechstronność przechowywania: Od modeli, które oferują szczelną siatkę o przekątnej ½ "x ½" do przechowywania niewielkich części w urządzeniach o większej długości w celu dostosowania do długich i ciężkich narzędzi, wykonujemy pojemniki do przechowywania luzem dla praktycznie każdej aplikacji.

Zasiłek

Widoczny : Łatwo odnajdziesz to, co jest w środku i ile dokładnie elementów zostało, lub o ile więcej musisz wypełnić przezroczystym projektem siatki. Może pomóc w utrzymaniu procesów bez opóźnień i czknięć. Każdy pojemnik ma również unikalne wrota, które zapewniają łatwy dostęp do tego, co jest w środku, gdy pojemniki są ułożone w stos.

Przenośny : Każdy pojemnik z drutu można łatwo przemieszczać za pomocą wózka widłowego i wózka paletowego lub opcjonalnego kółka do dużych obciążeń, ułatwiającego toczenie wokół obiektu z pełnym obciążeniem.

Możliwość układania w stos : składane, składane kontenery z drutu umożliwiają skorzystanie z kalkulowanej przestrzeni, dzięki której można zmaksymalizować to, co można przechowywać, a tym samym zwiększyć zyski w miarę upływu czasu. Najbardziej składane kosze druciane można ustawiać w stosy po 10 sztuk w przypadku awarii i 3 lub 4 jednostki podczas instalacji.

Wydajność przestrzenna: Funkcja zwijania zmniejsza rozmiary tych pojemników, aby łatwo je przechowywać lub przenosić, gdy nie są używane, dopóki nie będą potrzebne ponownie.

Trwałość: w przeciwieństwie do pudeł kartonowych i innych pojemników do przechowywania, które zużywają się z czasem lub są podatne na wilgoć i szkodliwe elementy, są spawane punktowo i obrabiane z drutu przemysłowego z wykończeniem malowanym proszkowo lub ocynkowane dla dodatkowej wytrzymałości.

Specyfikacja

Opis Pojemnik
RODZAJ Heavy Duty
Długość zewnętrzna 60 cali
Poza szerokość 44 cale
Poza wysokością 40 cali
Wewnętrzna długość 58 cali
Szerokość wewnętrzna 42 cale
Wewnątrz wysokości 35 cali
Drut 3 Gauge
Materiał Stalowa siatka druciana
Siatka druciana 2 "x 2"
Pojemność 3000 funtów
montaż Zmontowane
Marka Brynick
Brama Z jednej strony
Możliwość układania w stosy 4
Wejście do widelca Wejście 4-drożne
Użycie lokalizacji Magazyn kryty
Kolor Srebro
koniec Malowana proszkowo
Waga 280 funtów

Szczegóły kontaktu
admin

WhatsApp : 8613906610707