products

Standardowy składany pojemnik na druty Przemysłowe pojemniki na druty 30 cali szerokości X 28 cali wysokości

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Brynick
Orzecznictwo: Meets or exceeds ANSI specifications
Numer modelu: BN6150302
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: 120 na paletę pakowaną w ciężkie paski owinięte folią termokurczliwą
Czas dostawy: 5-25 dni zależy od ilości zamówienia
Zasady płatności: D / A, Western Union, T / T, D / P, MoneyGram, L / C
Możliwość Supply: 5000 sztuk na 30 dni
Szczegóły informacji
Opis: Wire Container Divider typu: Pełny w poziomie
Długość: 30 cali Wysokość: 28 Lbs
Siatka: 2 "x 2" Użycie: Wewnątrz

opis produktu

Pełnowymiarowy dzielnik poziomy dla standardowego składanego drutu kontenerowego 30 cali szerokości x 28 cali wysokości

Opis

Te składane pojemniki z drutu są w stanie ułożyć 10 wysoko, gdy kosz zostanie złożony lub 4 wysoko w stanie pełnego załadowania, co pozwoli zaoszczędzić cenną przestrzeń w magazynie. Mamy 8 standardowych rozmiarów, ale mamy możliwości produkcji niestandardowych koszy, aby spełnić wymagania naszych klientów. Opcjonalne akcesoria obejmują tabliczki na tabliczki, zestawy kółek, pionową i poziomą przegrodę do łatwego przechowywania, pokrywę na zawiasach i kłódkę dla bezpieczeństwa, wytrzymałe nóżki, prowadnice do palet. Dodaj pokrywę z zawiasami i kłódkę dla bezpieczeństwa. Zmobilizuj swój kontener, dodając Zestaw Caster.

Podanie

Nasze zrobotyzowane spawane przemysłowe pojemniki z drutu zapewniają wytrzymałość i trwałość potrzebne w każdym magazynie magazynowym

Stos pojemników z drutu, składaj i przechowuj przedmioty, aby zwiększyć przestrzeń i bezpieczeństwo miejsca pracy

Oferuj ekonomiczny i skuteczny sposób na maksymalne wykorzystanie przestrzeni dyskowej i magazynowej, a jednocześnie usprawniając wszystko - od organizacji i przepływu pracy po bezpieczeństwo i czystość obiektu

cechy

Poprawiony dostęp do zapasów: Półzłączne bramy umieszczone z boku kontenera pozwalają na bezpośredni dostęp do ekwipunku - bez dodatkowego podnoszenia i reorganizacji. Gates blokuje się w celu wyeliminowania zagrożeń bezpieczeństwa i uszkodzeń spowodowanych przez niezamierzone otwarcie pojemników.

Składane w dół dla łatwego i ekonomicznego przechowywania i transportu

4-kierunkowy dostęp do wózków widłowych

Nasze pojemniki z siatki drucianej są super mocne, składane i nadają się do układania w stosy;

Wszechstronność przechowywania: Od modeli, które oferują szczelną siatkę o przekątnej ½ "x ½" do przechowywania niewielkich części w urządzeniach o większej długości w celu dostosowania do długich i ciężkich narzędzi, wykonujemy pojemniki do przechowywania luzem dla praktycznie każdej aplikacji.

Zasiłek

Widoczny : Łatwo odnajdziesz to, co jest w środku i ile dokładnie elementów zostało, lub o ile więcej musisz wypełnić przezroczystym projektem siatki. Może pomóc w utrzymaniu procesów bez opóźnień i czknięć. Każdy pojemnik ma również unikalne wrota, które zapewniają łatwy dostęp do tego, co jest w środku, gdy pojemniki są ułożone w stos.

Przenośny : Każdy pojemnik z drutu można łatwo przemieszczać za pomocą wózka widłowego i wózka paletowego lub opcjonalnego kółka do dużych obciążeń, ułatwiającego toczenie wokół obiektu z pełnym obciążeniem.

Możliwość układania w stos : składane, składane kontenery z drutu umożliwiają skorzystanie z kalkulowanej przestrzeni, dzięki której można zmaksymalizować to, co można przechowywać, a tym samym zwiększyć zyski w miarę upływu czasu. Najbardziej składane kosze druciane można ustawiać w stosy po 10 sztuk w przypadku awarii i 3 lub 4 jednostki podczas instalacji.

Wydajność przestrzenna: Funkcja zwijania zmniejsza rozmiary tych pojemników, aby łatwo je przechowywać lub przenosić, gdy nie są używane, dopóki nie będą potrzebne ponownie.

Trwałość: w przeciwieństwie do pudeł kartonowych i innych pojemników do przechowywania, które zużywają się z czasem lub są podatne na wilgoć i szkodliwe elementy, są spawane punktowo i obrabiane z drutu przemysłowego z wykończeniem malowanym proszkowo lub ocynkowane dla dodatkowej wytrzymałości.

Specyfikacja

Opis Pojemnik
RODZAJ Pełny w poziomie
Szerokość 30 cali
Wysokość 28 cali
Drut 4 Gauge
Materiał Stalowa siatka druciana
Siatka druciana 2 "x 2"
montaż Zmontowane
Marka Brynick
Użycie lokalizacji Magazyn kryty
Kolor Srebro
koniec Ocynkowana
Waga 8 lbs

Szczegóły kontaktu
admin

WhatsApp : 8613906610707