aboutus

Ningbo Brynick Enterprises Limited

Ningbo Brynick Enterprises Limited Ningbo Brynick Enterprises Limited Ningbo Brynick Enterprises Limited Ningbo Brynick Enterprises Limited
1 2 3 4
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Oceania
Na calym swiecie
marki: Brynick
Ilość pracowników: 400~420
Coroczne wyprzedaże: 25million-30million
Rok założenia: 2006
pc Export: 90% - 100%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Ningbo Brynick Enterprises Limited, założona w 2006 roku, jest innowacyjną firmą integrującą produkcję i sprzedaż sprzętu magazynowego. Po kilkunastu latach rynkowego doświadczenia i rozwoju zawodowego, jesteśmy teraz nowoczesną fabryką specjalizującą się w produkcji i eksporcie różnych urządzeń do przechowywania i bezpieczeństwa. Zawsze staramy się być światowym dostawcą produktów przemysłowych i zbudowaliśmy silne relacje biznesowe z dużymi fabrykami i firmami przemysłowymi na całym świecie, dzięki czemu cieszymy się renomą zarówno w kraju, jak i za granicą.

Nasze produkty obejmują wiele urządzeń przemysłowych, które są przydatne w wielu firmach, w tym między innymi w supermarketach, magazynach, fabrykach, elektrowniach, laboratoriach badawczych, sklepach detalicznych i biurach. Pierwszą kategorią, na której się koncentrujemy, jest przechowywanie. Niezależnie od tego, czy jesteś dużą firmą przemysłową, która szuka solidnych regałów do przechowywania ciężkiego sprzętu, czy jesteś biochemicznym pracownikiem wymagającym wózka serwisowego do transportu kolb Erlenmeyera, Brynick zaspokoi Twoje potrzeby dzięki różnorodności doboru produktów i dostosowywania, które oferujemy . Druga kategoria główna dotyczy bezpieczeństwa i / lub bezpieczeństwa. Produkty takie jak składany pojemnik z drutu bezpiecznie transportują delikatne produkty, podczas gdy siatkowa strefa bezpieczeństwa zapewnia bezpieczne przechowywanie, ochronę i widoczność produktów fabrycznych, podczas gdy szafka do przechowywania butli z butlami utrzymuje bezpiecznie materiał łatwopalny lub niebezpieczne chemikalia. Poza głównymi kategoriami mamy również powiązane akcesoria bezpieczeństwa i przechowywania, dostępne na stronie www.brynick.com.

Mamy ponad 50 produktów o różnych dostępnych specyfikacjach i ponad 100 konfigurowalnych akcesoriów do wyboru. Dzięki 12-letniemu doświadczeniu w branży nasze produkty są pakowane w sposób zapewniający oszczędność miejsca i łatwy montaż. W zależności od specyfikacji i wymagań klientów, możemy wytwarzać części o różnych materiałach i wymiarach. Większość instrukcji montażu i szczegółów produktu można znaleźć na stronie http://brynick.com/download/cat1.pdf.

-02-
Historia

W lutym 2006 roku Brynick został po raz pierwszy stworzony przez Qihua Zhang i Yijuan Mao w Ningbo w Chinach, z tylko 2 pracownikami.

W kwietniu 2006 roku Brynick rozpoczął pierwszą współpracę z klientem na Tajwanie, koncentrując się na magazynach / półkach w supermarketach

W maju 2008 roku firma Brynick rozszerzyła produkcję do ponad 50 różnych produktów skierowanych do supermarketów i domów towarowych na całym świecie, w tym do regałów o dużych wymiarach dostosowanych do różnych regionów (np. W stylu amerykańskim, europejskim, australijskim itp.), A także do regałów wystawowych i wózków sklepowych które są dostępne we wszystkich rozmiarach i kształtach.

W sierpniu 2008 roku Brynick formalnie powołał dział kontroli jakości, który wyznaczył 2 inżynierów na zapewnienie wysokiej jakości produkowanych produktów zarówno podczas produkcji, jak i przed wysyłką.

We wrześniu 2008 r. Utworzono dział obsługi klienta, w którym wyznaczony personel kontaktuje się z firmami i klientami indywidualnymi, aby rozwiązać problemy związane z montażem produktów i przekazywać opinie.

W październiku 2008 r. Brynick po raz pierwszy rozpoczął eksport do Australii.

W czerwcu 2009 r. Brynick rozpoczął współpracę z firmą Grainger Industrial Supply, podpisując umowę na dostarczanie dużych ilości półek dla supermarketów (?)

W lipcu 2010 r. Brynick zatrudnia w sumie 12 pracowników, a 5 inżynierów ds. Badań i rozwoju pracuje nad opracowaniem nowej generacji produktów dla branży bezpieczeństwa / magazynowania.

W czerwcu 2011 r. Biuro Brynick przeniosło się do obszaru zaawansowanych technologii w Ningbo, z dostępną powierzchnią biurową dla ponad 20 pracowników.

W grudniu 2013 r. Fabryka w Brynick obejmowała 20 000 m 2 powierzchni produkcyjnych, z czego ponad 400 pracowników

W styczniu 2014 r. Firma Brynick rozszerzyła swoją działalność o branżę bezpieczeństwa z 20 innymi produktami, w tym z tkanymi siatkami zabezpieczającymi z siatki, stalową bramą składaną itp.

W sierpniu 2018 roku, Brynick otworzył nowy magazyn jesienią 2018 roku, ułatwiając wysyłkę do klientów z Ameryki Północnej.

-03-
Usługa

Nasza firma koncentruje się na dostarczaniu na rynek krajowy i zagraniczny swoich wyspecjalizowanych potrzeb. W przeszłości produkty Brynick były eksportowane do wielu krajów w Azji, Europie, Ameryce, Oceanii i Afryce. Nasi dotychczasowi klienci byli zadowoleni z wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Nawiązaliśmy współpracę z takimi firmami jak Grainger Industrial Supply i cieszymy się dobrą reputacją wśród wszystkich, z którymi współpracowaliśmy. Ale Brynick zawsze dążył do tego, aby być lepszym i bardziej innowacyjnym. Planujemy otworzyć magazyn jesienią 2014 roku, aby ułatwić wysyłkę do klientów w Ameryce Północnej.

Misja Brynick polega na tym, aby zawsze dążyć do coraz lepszych i stać się liderem w dostarczaniu produktów przemysłowych. Bez Państwa wsparcia nie możemy osiągnąć tego celu. Jestem przekonany, że możemy ustanowić długotrwałe relacje i partnerów biznesowych dzięki Twojemu zaufaniu i wysokiej jakości usługom. Witamy i dziękuję za zainteresowanie!

-04-
Nasz zespół

Oferujemy usługę OEM, która dotyczy wszystkich specyfikacji wymienionych w naszym katalogu online. Różne materiały, grubość, modele, akcesoria, pojemności itp. Są tymi, które są typowymi produktami produkowanymi przez Brynick. Jeśli interesują Cię nasze produkty o innym wymiarze, prosimy o kontakt z nami w dowolnym momencie i opisanie nam swojego projektu. Spróbujemy rozszerzyć zakres numerów modeli i dodać go do naszej kolekcji.

Oferujemy również usługę ODM, która dotyczy większości produktów przemysłowych w urządzeniach do przechowywania i bezpieczeństwa. Usługa jest podobna do naszej usługi OEM, w której klienci mogą skontaktować się z nami w sprawie ich produktu, dając nam próbki lub modele projektowe. Postaramy się zaimplementować go jako nowy projekt i udoskonalić go dzięki naszemu zespołowi ds. Badań i rozwoju.

Pomoc techniczna

Większość instrukcji dotyczących składania części naszych produktów i opisów dla każdej części można znaleźć wraz z katalogiem produktów na naszej stronie internetowej. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi technicznej, a oni wyjaśnią instrukcje dotyczące wdrożenia przemysłowego.

Serwis pogwarancyjny

Posiadamy silny dział obsługi posprzedażnej, który pomaga naszym klientom. Dział obsługi klienta ma dedykowanych pracowników, którzy kontaktują się z klientami i kupującymi i pytają ich o opinie na temat naszych produktów. Następnie zastanawiamy się nad opiniami naszych klientów i pracujemy nad ulepszeniem naszych projektów poprzez ciągłe innowacje.

Transport / wysyłka

W przeszłości korzystaliśmy z wielu różnych usług spedycyjnych, takich jak DHL, FedEx, UPS itp. Nie możemy się doczekać, aby skorzystać z transportu Amazon, aby ułatwić transport i zwiększyć wydajność.

IV. Nasz zespół

(1). Dysponujemy własnym zespołem badawczo-rozwojowym z 7 inżynierami, koncentrując się na badaniu rynku i poszukiwaniu różnych potrzeb na każdym rynku globalnym, a także wykorzystujemy aktualne projekty do inicjowania projektów dotyczących produktów nowej generacji. Zespół ten ściśle współpracuje z zespołem obsługi klienta, aby rozróżnić możliwe do wdrożenia aktualizacje naszych aktualnych produktów.

(2). Pomysły zgłoszone przez zespół R & D trafiają następnie do działu projektowania produktów. Dział ten stale utrzymuje komunikację z zespołem badawczo-rozwojowym i przekształca pomysły w prototypy CAD i rzeczywiste części. Nowy prototyp jest następnie testowany, a pomiary wydajności / obciążenia porównywane są z podobnymi produktami na rynku. Dział ten chętnie zapewnia także usługi ODM i OEM.

(3). Nasza linia produkcyjna składa się z 20000 m 2 powierzchni fabrycznej z ponad 400 pracownikami zorganizowanymi w linie produkcyjne dla różnych produktów. Instrukcje na każdym etapie produkcji są starannie rozplanowane na każdym stanowisku pracy.

(4). Zespół zarządzania produkcją / zespół ds. Jakości rozwinął się z 2 inżynierów do ponad 10 menedżerów w ciągu ostatnich 10 lat. Podczas produkcji produkt jest testowany na różnych etapach, aby upewnić się, że specyfikacje klientów są spełnione, a wymiary są dokładnie zaprojektowane, aby pasowały do ​​oczekiwanych wymiarów. Po wyprodukowaniu produkty są ponownie testowane pod kątem maksymalnego obciążenia, aby zapewnić bezpieczeństwo i możliwe zagrożenie bezpieczeństwa w celu zapewnienia zadowolenia naszych klientów.

(5). Zespół obsługi klienta odpowiada na pytania i obawy klientów oraz pomaga im w problemach technicznych i instrukcjach implementacji. Brynick ma dostawę części wspólnych produktów naszej firmy; jednak podaż może spaść nisko w okresach dużego popytu. Prosimy o kontakt w dogodnym dla Ciebie momencie! Brynick skontaktuje się również z naszymi klientami za pośrednictwem poczty e-mail i mediów społecznościowych, a zasady dotyczące wysyłania wiadomości e-mail będą dostępne w ciągu 2 dni roboczych.

(6). Oferujemy produkty, które można dostosować do potrzeb wszystkich klientów. Możesz wybrać jedną ze specyfikacji wymienionych w naszym katalogu lub przesłać nam plan konkretnych wymiarów lub materiałów, które chcesz. Będziemy projektować i rozwijać na podstawie próbek, które nam prześlesz, i sprawią, że poczujesz się usatysfakcjonowany.

-05-
Contact Us

Henry Zhang

Tel: + 86-574-87324016

Faks: + 86-574-87324400

e mail: zhangqh@brynick.com

Whatsapp: +8613906610707

Skype: Zhang0909

Szczegóły kontaktu