aboutus
Linia produkcyjna

Nasza linia produkcyjna składa się z 20000 m 2 powierzchni fabrycznej z ponad 400 pracownikami zorganizowanymi w linie produkcyjne dla różnych produktów. Instrukcje na każdym etapie produkcji są starannie rozplanowane na każdym stanowisku pracy.

Zespół zarządzania produkcją / zespół ds. Jakości rozwinął się z 2 inżynierów do ponad 10 menedżerów w ciągu ostatnich 10 lat. Podczas produkcji produkt jest testowany na różnych etapach, aby upewnić się, że specyfikacje klientów są spełnione, a wymiary są dokładnie zaprojektowane, aby pasowały do ​​oczekiwanych wymiarów. Po wyprodukowaniu produkty są ponownie testowane pod kątem maksymalnego obciążenia, aby zapewnić bezpieczeństwo i możliwe zagrożenie bezpieczeństwa w celu zapewnienia zadowolenia naszych klientów.

Zespół obsługi klienta odpowiada na pytania i obawy klientów oraz pomaga im w problemach technicznych i instrukcjach implementacji. Brynick ma dostawę części wspólnych produktów naszej firmy; jednak podaż może spaść nisko w okresach dużego popytu. Prosimy o kontakt w dogodnym dla Ciebie momencie! Brynick skontaktuje się również z naszymi klientami za pośrednictwem poczty e-mail i mediów społecznościowych, a zasady dotyczące wysyłania wiadomości e-mail będą dostępne w ciągu 2 dni roboczych.

Oferujemy produkty, które można dostosować do potrzeb wszystkich klientów. Możesz wybrać jedną ze specyfikacji wymienionych w naszym katalogu lub przesłać nam plan konkretnych wymiarów lub materiałów, które chcesz. Będziemy projektować i rozwijać na podstawie próbek, które nam prześlesz, i sprawią, że poczujesz się usatysfakcjonowany.

Ningbo Brynick Enterprises Limited Ningbo Brynick Enterprises Limited Ningbo Brynick Enterprises Limited Ningbo Brynick Enterprises Limited Ningbo Brynick Enterprises Limited
Punching Shop Punching Machine Cutting Machine Riveting machine woven Machina
OEM / ODM

Oferujemy usługę OEM, która dotyczy wszystkich specyfikacji wymienionych w naszym katalogu online. Różne materiały, grubość, modele, akcesoria, pojemności itp. Są tymi, które są typowymi produktami produkowanymi przez Brynick. Jeśli interesują Cię nasze produkty o innym wymiarze, prosimy o kontakt z nami w dowolnym momencie i opisanie nam swojego projektu. Spróbujemy rozszerzyć zakres numerów modeli i dodać go do naszej kolekcji.

Oferujemy również usługę ODM, która dotyczy większości produktów przemysłowych w urządzeniach do przechowywania i bezpieczeństwa. Usługa jest podobna do naszej usługi OEM, w której klienci mogą skontaktować się z nami w sprawie ich produktu, dając nam próbki lub modele projektowe. Postaramy się zaimplementować go jako nowy projekt i udoskonalić go dzięki naszemu zespołowi ds. Badań i rozwoju.

R & D

Nasz zespół

(1). Dysponujemy własnym zespołem badawczo-rozwojowym z 7 inżynierami, koncentrując się na badaniu rynku i poszukiwaniu różnych potrzeb na każdym rynku globalnym, a także wykorzystujemy aktualne projekty do inicjowania projektów dotyczących produktów nowej generacji. Zespół ten ściśle współpracuje z zespołem obsługi klienta, aby rozróżnić możliwe do wdrożenia aktualizacje naszych aktualnych produktów.

(2). Pomysły zgłoszone przez zespół R & D trafiają następnie do działu projektowania produktów. Dział ten stale utrzymuje komunikację z zespołem badawczo-rozwojowym i przekształca pomysły w prototypy CAD i rzeczywiste części. Nowy prototyp jest następnie testowany, a pomiary wydajności / obciążenia porównywane są z podobnymi produktami na rynku. Dział ten chętnie zapewnia także usługi ODM i OEM.

Ningbo Brynick Enterprises Limited
Szczegóły kontaktu