products

Zmontowane osłony tylnego stojaka na paletę, panele z drutu kwadratowego w ramie z drutu stalowego

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Brynick
Orzecznictwo: Meets or exceeds OSHA and ANSI specifications
Numer modelu: BN8050101
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Shrink Wrapped Seaworthy palleted
Czas dostawy: 5-30 dni zależy od ilości zamówienia
Zasady płatności: L / C, D / A, Western Union, T / T, MoneyGram, D / P
Możliwość Supply: 5000 sztuk na miesiąc
Szczegóły informacji
Składnik: Panel siatkowy Do użycia z: Wspornik, profil U i sprzęt
Ramka: Kwadratowa rura Szerokość: 2250 mm
Wysokość: 1500 mm montaż: Zmontowane

opis produktu

Pełny panel z siatki zgrzewanej z otworami z otworami o średnicy 2250 mm i wysokości 1500 mm

Opis

System antypoślizgowego stelażu paletowego firmy Brynick jest najmocniejszy na rynku i stanowi trwałą barierę chroniącą przed wypadkami spowodowanymi wypadnięciem towarów z półek na palety lub ich niewłaściwym zerwaniem. Spełnia lub przekracza specyfikacje OSHA i ANSI, które mają bardzo rygorystyczne wymagania, potwierdzają bezpieczeństwo produktów i usług w celu ochrony ludzi przed zagrożeniami. Podpórka do regału paletowego zapobiegająca zwijaniu służy do ochrony personelu w zautomatyzowanych magazynach i do zabezpieczania chodników dźwigu w obszarach wysokiego składowania w celu uzyskania nieautoryzowanego dostępu. System wykonany jest z całkowicie spawanej siatki 11 lub 3 mm drutu spawanego w siatce 2 cala x 2 cale lub siatce 50 mm x 50 mm, a cała siatka spawa się na ramie z rur stalowych 19 cm x 19 cm x 1 mm, które pochłaniają uderzenia. Panele są dostępne w ośmiu rozmiarach o różnych poziomach ochrony. Regały do ​​regałów paletowych można łatwo zamontować za pomocą naszych wyjątkowo wytrzymałych wsporników o grubości 3 mm, które pasują do większości regałów paletowych o rozmiarach od 50 mm, 100 mm, 150 mm, 200 mm, 250 mm, 300 mm. Łatwe w montażu, wstępnie wywiercone panele siatkowe są po prostu skręcane ze sobą za pomocą M8 x 60mm i mocowane do stojaków za pomocą szeregu uniwersalnych wsporników dystansowych. Aby uzyskać optymalne dopasowanie paneli zarówno w pionie, jak i w poziomie, można je przyciąć na wymiar i ukończyć profilem U, aby zamknąć odsłonięte druty. Jeśli wymagane jest zamontowanie systemu antykolizyjnego RG ponad regałami, można przymocować panele o rozmiarze o różnych rozmiarach, aby uzyskać dodatkową wysokość.

Panele siatkowe

Panel siatkowy jest podstawą systemu zapobiegającego zapadaniu się palet. Panele mają bardzo trwałą konstrukcję ze spawaną ramą i siatką. Dostępnych jest osiem różnych rozmiarów oczek w celu dopasowania do różnych rodzajów towarów w magazynie. System antykolizyjny Brynick można łączyć z wieloma rozmiarami regałów paletowych. Wybierz między panelami o szerokości od 700 do 1500 mm, o wysokości 1100 lub 2200 mm. Standardowy szary kolor jest neutralny i ułatwia przeglądanie siatki, a także panele z siatki mogą być dostarczane w wybranym kolorze lub ocynkowane.

Podanie

Aby utworzyć fizyczną barierę, przymocuj ją do tylnej lub bocznej strony regału paletowego, aby zapobiec spadnięciu produktów.

Popraw swoje regały magazynowe

Możesz łatwo zaadaptować system zapobiegający zapadaniu się palet do systemu magazynowego. Panel siatki jest montowany za pomocą wsporników pasujących do większości regałów paletowych. Akcesoria, w tym elementy mocujące i łączniki, uzupełniają system. Asortyment akcesoriów obejmuje także wycinane sekcje służące do regulacji paneli w miejscach, w których standardowe wymiary nie są całkowicie idealne, z profilem U 19 o wymiarach 7/8 cala x 7/8 cala do pokrycia na wyciętym odcinku, aby uniknąć ostrego punktu, który powoduje, że montaż strony działa znacznie łatwiej.

cechy

Pełna spawana siatka druciana 2 cale x 2 cale

Rama z rurki o przekroju kwadratowym o grubości 19 i pełnym zespawanym z siatką

Bardzo mocny wspornik wyróżniający w rozmiarze 11, pasujący do większości regałów paletowych

19-elementowy profil U cięty, aby pasował do szorstkiego końca siatki, aby uniknąć ostrych

Nylonowy rygiel i nakrętka M8 x 60 łączą panel, aby uzyskać większy rozmiar, spełniający Twoje wymagania

Specyfikacja

składniki Panel siatki
Do użycia z Wsporniki, profil U i sprzęt
Rama Square Tube
Szerokość 2250 mm
Wysokość 1500 mm
montaż Zmontowane
Marka Brynick
Standardy Spełnia lub przewyższa OSHA i ANSI
koniec Malowana proszkowo
Kolor Szary
Zawierać 1 panel i 2 bezpieczne nakrętki
Budowa 11Gazowy drut stalowy
Połączyć Według wstępnie wywierconych otworów
Materiał Spawana stalowa siatka
Waga 27 funtów

Szczegóły kontaktu
admin

WhatsApp : 8613906610707