products

Produkty zabezpieczające Szafa do przechowywania palet z zabezpieczeniem 120 "Long 36", lakierowana proszkowo

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Brynick
Orzecznictwo: Meets or exceeds OSHA and ANSI
Numer modelu: BN8030104
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Zdatny do żeglugi pasek z folią kurczliwą i drzwiczkami na zabezpieczonej ramie stopie i gąsienicach
Czas dostawy: 5-25 dni zależy od ilości zamówienia
Zasady płatności: D / P, Western Union, T / T, D / A, MoneyGram, L / C
Możliwość Supply: 4500 zestawów na 30 dni
Szczegóły informacji
Obejmują: 2 panele boczne, 2 drzwi przesuwne, wózek, prowadnica drzwi i prowadnice dolnej prowadnicy Ogólnie rzecz biorąc: 10 stóp
drutu: 8 Miernik Funkcja: Bezpieczeństwo
Całkowita głębokość: 36 cali Zakończ: Malowana proszkowo

opis produktu

Zabezpieczenie dla wartości towaru Konstrukcja stalowa Siatka ochronna do regałów paletowych 120 cali długości, głębokość 36 cali, wysokość 96 cali

Opis

Nasze zestawy regałów paletowych idealnie nadają się do przechowywania zapasów w obszarach regałów i kompletacji. Używaj ich do kontrolowania ruchu i ograniczania krążenia wzdłuż wrażliwych ścieżek. Obudowy do szaf paletowych firmy Brynick zapewniają widoczność i wentylację w oddzielnym pomieszczeniu, 2 panele boczne, 2 drzwi dwuskrzydłowe, wózek, prowadnice drzwi i dolnych prowadnic drzwi, niestandardowe rozwiązanie do zabezpieczania jednostek regałów bez ograniczania dostępności. Drzwi przesuwne mogą być najbardziej popularnym typem drzwi szafy paletowej. Drzwi przesuwne wykorzystują minimalną przestrzeń przejścia i są idealne dla obszarów o mniejszym prześwicie. System jest montowany na stalowej prowadnicy ze stali ocynkowanej z ciężkimi ocynkowanymi wózkami. Nasze obudowy szafowe są mocne do poważnych zastosowań przemysłowych. W pełni zawieszona konstrukcja umożliwia łatwy dostęp przy użyciu wózków widłowych, paletowych i innych pojazdów wbudowanych. Bramy przesuwne są oprawione w stalową konstrukcję stalową i wzmocnione rurami po obu stronach dla uzyskania doskonałej sztywności. Standardowe akcesoria to kłódki. Panele tylne są opcjonalne. Wszystkie bramy są malowane proszkowo w kolorze szarym, aby uzyskać maksymalną trwałość. Wszystkie wnęki istniejącego regału paletowego można przekształcić w bezpieczne miejsce do przechowywania. Aby przekonwertować istniejące regały paletowe na szafy z bezpiecznym miejscem przechowywania, wymagane są drzwiczki z przodu i panel ochronny po bokach. Wszystkie wnęki istniejącego regału paletowego można przekształcić w bezpieczne miejsce do przechowywania.

Składnik

Panele boczne

Panele do montażu w szafie Pellet Security Panel wykonane są ze spawanej siatki o wymiarach 1 "x 3" x 8. Panele mają wysokość 3 'lub 3,5' lub 4'-0 "na wysokości 10 stóp. Panele można montować bezpośrednio na regale za pomocą samogwintującej śruby.

Drzwi

Zabezpieczenie palety Rack Drzwi szafy wykonane są z tych samych materiałów, co drzwi przesuwne z drutu Brynick. Drzwi posiadają dwie czterokołowe ciężarówki / wieszaki z rolkami zamknięte w ocynkowanej prowadnicy stalowej i jednej dolnej prowadnicy ze stalowego kanału.

Opcje Back Mesh Panel

Panele do montażu w szafie Pellet Security Panel wykonane są ze spawanej siatki o wymiarach 1 "x 3" x 8. Panele mają długość 8 'lub 10' lub 12 'długości 4' wysokości. Panele można montować bezpośrednio na regale za pomocą samogwintującej śruby.

Podanie

Zapewnia bezpieczeństwo i bezpieczeństwo zapasów

Istniejące regały paletowe mogą być całkowicie obudowane standardowymi siatkowymi panelami i drzwiami, które zabezpieczają i kontrolują wysokie cenne przedmioty w magazynie luzem lub na istniejących regałach paletowych.

Sprawdź akcje

Wysoka widoczna i wentylowana spawana struktura siatkowa umożliwia łatwe sprawdzanie zapasów bez otwierania drzwi. Kontroluj dostęp i pomóż zapobiegać kradzieży przedmiotów wartościowych o wysokiej wartości.

cechy

- 8 stalowe oczkowe przyspawane do siatki o wymiarach 1 "x 3", solidnie przyspawane do ramy.
- Ramy pionowe do 1 1/4 "x 5/8" walcowanych na zimno kanałów stalowych typu "C" z 1/4 "otworami na śruby.
- Ramy poziome do kanałów ze stali walcowanej na zimno 1 "x 1/2".

- Panel boczny i tylny panel można łatwo przymocować do ramy palety za pomocą samogwintującej śruby
- Środkowy pręt zbrojeniowy to dwa stalowe kanały walcowane na zimno o wymiarach 1 "x 3/8" nitowane na drucianej siatce w odległości 3'6 "od podłogi,

- 11 Gauge Prowadnica do drzwi podłogowych ma kształt pojedynczy i podwójny U, aby utrzymać drzwi na prowadnicy.
- Ościeżnice do drzwi ze stali walcowanej na zimno o grubości 1 1/4 "x 1/2".
- Drzwi przesuwne z dwiema czterokołowymi ciężarówkami / wieszakami rolkowymi zamkniętymi w ocynkowanej prowadnicy stalowej i jednej dolnej prowadnicy ze stalowego kanału.
- Blokujące hasztele ustawione na kłódkę, kłódka nie wchodzi w skład zestawu

- Standardowe rozmiary 4 ', 5', 6 ', dopasowują szerokość belki do szerokości, standardowe panele o wysokości 10 stóp, osiągają pożądaną wysokość, co zapewnia optymalne bezpieczeństwo twojego produktu i zapasów przechowywanych na istniejących regałach paletowych.

- Wykończenie do malowania proszkowego przemysłowego Szary

Dane techniczne

Akcesorium Secur i ty Zestawy obudów
Do użycia z Regały paletowe
Całkowita długość 10 stóp
Całkowita głębokość 3 stopy
Całkowita wysokość 8 stóp
Materiał Drut spawany
Drut 8 Miernik
Marka Brynick
Kolor Szara przemysłowa
Finis h Malowana proszkowo
Standard Spełnia lub przewyższa OSHA i ANSI
Obejmuje 2 panele końcowe, 2 drzwi rozdzielające, wózek, prowadnice drzwi i prowadnic dolnych
Konstrukcja stojaka paletowego Łza

Szczegóły kontaktu
admin

WhatsApp : 8613906610707