products

Trwała ława paletowa Szafa bezpieczeństwa Klatka magazynująca palety OSHA Standard

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: Brynick
Orzecznictwo: Meets or exceeds OSHA and ANSI
Numer modelu: BN8030105
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Zdatny do żeglugi pasek z folią kurczliwą i drzwiczkami na zabezpieczonej ramie stopie i gąsienicach
Czas dostawy: 5-25 dni zależy od ilości zamówienia
Zasady płatności: D / P, Western Union, T / T, D / A, MoneyGram, L / C
Możliwość Supply: 4500 zestawów na 30 dni
Szczegóły informacji
Opis: Obudowa bezpieczeństwa materiał: Drut spawany
Całkowita długość: 120 cali Całkowita głębokość: 42 cale
Całkowita wysokość: 96 cali Kolor: Szary

opis produktu

Wytrzymała, bezpieczna przestrzeń do przechowywania Creator Wszystkie zestawy stalowych obudów bezpieczeństwa o długości 120 cali, głębokości 42 cale i wysokości 96 cali

Podanie

Sprawdź akcje

Wysoka widoczna i wentylowana spawana struktura siatkowa umożliwia łatwe sprawdzanie zapasów bez otwierania drzwi. Kontroluj dostęp i pomóż zapobiegać kradzieży przedmiotów wartościowych o wysokiej wartości.

Zapewnia bezpieczeństwo i bezpieczeństwo zapasów

Istniejące regały paletowe mogą być całkowicie obudowane standardowymi siatkowymi panelami i drzwiami, które zabezpieczają i kontrolują wysokie cenne przedmioty w magazynie luzem lub na istniejących regałach paletowych.

Opis

Obudowy do szaf bezpieczeństwa firmy Brynick Pallet umożliwiają oddzielne pomieszczenie, 2 panele boczne, 2 drzwi dwuskrzydłowe, wózek, prowadnicę drzwi i dolnych prowadnic drzwiowych, zapewniające widoczność i wentylację, niestandardowe rozwiązanie do zabezpieczania regałów bez ograniczania dostępności. Drzwi przesuwne mogą być najbardziej popularnym typem drzwi szafy paletowej. Drzwi przesuwne wykorzystują minimalną przestrzeń przejścia i są idealne dla obszarów o mniejszym prześwicie. System jest montowany na stalowej prowadnicy ze stali ocynkowanej z ciężkimi ocynkowanymi wózkami. Nasze obudowy szafowe są mocne do poważnych zastosowań przemysłowych. W pełni zawieszona konstrukcja umożliwia łatwy dostęp przy użyciu wózków widłowych, paletowych i innych pojazdów wbudowanych. Bramy przesuwne są oprawione w stalową konstrukcję stalową i wzmocnione rurami po obu stronach dla uzyskania doskonałej sztywności. Nasze zestawy regałów paletowych idealnie nadają się do przechowywania zapasów w obszarach regałów i kompletacji. Używaj ich do kontrolowania ruchu i ograniczania krążenia wzdłuż wrażliwych ścieżek. Standardowe akcesoria to kłódki. Panele tylne są opcjonalne. Wszystkie bramy są malowane proszkowo w kolorze szarym, aby uzyskać maksymalną trwałość. Wszystkie wnęki istniejącego regału paletowego można przekształcić w bezpieczne miejsce do przechowywania. Aby przekonwertować istniejące regały paletowe na szafę z bezpiecznym miejscem przechowywania, wymagane są drzwi z przodu i panel bezpieczeństwa po bokach. Wszystkie wnęki istniejącego regału paletowego można przekształcić w bezpieczne miejsce do przechowywania.

Składnik

Panele boczne

Panele do montażu w szafie Pellet Security Panel wykonane są ze spawanej siatki o wymiarach 1 "x 3" x 8. Panele mają wysokość 3 'lub 3,5' lub 4'-0 "na wysokości 10 stóp. Panele można montować bezpośrednio na regale za pomocą samogwintującej śruby.

Drzwi

Zabezpieczenie palety Rack Drzwi szafy wykonane są z tych samych materiałów, co drzwi przesuwne z drutu Brynick. Drzwi posiadają dwie czterokołowe ciężarówki / wieszaki z rolkami zamknięte w ocynkowanej prowadnicy stalowej i jednej dolnej prowadnicy ze stalowego kanału.

Opcje Back Mesh Panel

Panele do montażu w szafie Pellet Security Panel wykonane są ze spawanej siatki o wymiarach 1 "x 3" x 8. Panele mają długość 8 'lub 10' lub 12 'długości 4' wysokości. Panele można montować bezpośrednio na regale za pomocą samogwintującej śruby.

cechy

- 8 stalowe oczkowe przyspawane do siatki o wymiarach 1 "x 3", solidnie przyspawane do ramy.
- Ramy pionowe do 1 1/4 "x 5/8" walcowanych na zimno kanałów stalowych typu "C" z 1/4 "otworami na śruby.
- Ramy poziome do kanałów ze stali walcowanej na zimno 1 "x 1/2".

- Panel boczny i tylny panel można łatwo przymocować do ramy palety za pomocą samogwintującej śruby
- Środkowy pręt zbrojeniowy to dwa stalowe kanały walcowane na zimno o wymiarach 1 "x 3/8" nitowane na drucianej siatce w odległości 3'6 "od podłogi,

- 11 Gauge Prowadnica do drzwi podłogowych ma kształt pojedynczy i podwójny U, aby utrzymać drzwi na prowadnicy.
- Ościeżnice do drzwi ze stali walcowanej na zimno o grubości 1 1/4 "x 1/2".
- Drzwi przesuwne z dwiema czterokołowymi ciężarówkami / wieszakami rolkowymi zamkniętymi w ocynkowanej prowadnicy stalowej i jednej dolnej prowadnicy ze stalowego kanału.
- Blokujące hasztele ustawione na kłódkę, kłódka nie wchodzi w skład zestawu

- Standardowe rozmiary 4 ', 5', 6 ', dopasowują szerokość belki do szerokości, standardowe panele o wysokości 10 stóp, osiągają pożądaną wysokość, co zapewnia optymalne bezpieczeństwo twojego produktu i zapasów przechowywanych na istniejących regałach paletowych.

- Wykończenie do malowania proszkowego przemysłowego Szary

Dane techniczne

Akcesorium Zestawy zabezpieczeń
Do użycia z Regały paletowe
Całkowita długość 10 stóp
Całkowita głębokość 42 cale
Całkowita wysokość 8 stóp
Materiał Drut spawany
Drut 8 Miernik
Marka Brynick
Kolor Szara przemysłowa
koniec Malowana proszkowo
Standard Spełnia lub przewyższa OSHA i ANSI
Obejmuje 2 panele końcowe, 2 drzwi rozdzielające, wózek, prowadnice drzwi i prowadnic dolnych
Konstrukcja stojaka paletowego Łza

Szczegóły kontaktu
admin

WhatsApp : 8613906610707